Partner strategiczny

Andrzej Kramarczyk trenerem kadry BMX

  Prezes wadowickiego Klubu Lotto Aquila Andrzej Kramarczyk ponownie został trenerem kadry narodowej i olimpijskiej BMX. Spośród kilku kandydatów z Polski i zza granicy jego oferta jak i dotychczasowa praca została najlepiej oceniona przez nowe władze Polskiego Związku Kolarskiego.

  Nowe władze Polskiego Związku Kolarskiego ogłosiły konkursy na trenera kadry narodowej i olimpijskiej w konkurencji BMX oraz na trenera kadry narodowej w konkurencji rowerów MTB.

   Każdy z kandydatów miał złożyć stosowną ofertę, a parametry doboru kandydatów były bardzo wysokie. Do konkursu złożono oferty z Francji, Czech oraz z Polski,  w tym była również oferta dotychczasowego trenera kadry olimpijskiej BMX Andrzeja Kramarczyka, prezesa Lotto Aquila Wadowice.

  Ze wszystkich złożonych ofert, Zarząd PZKol uznał za najlepszą ofertę Andrzeja Kramarczyka i to jemu zostało powierzone prowadzenia kadry narodowej i olimpijskiej w konkurencji BMX.

  - Przyjąłem to z zadowoleniem, ponieważ lubię pracę z młodzieżą, z zawodnikami. Myślę, że moje dotychczasowe wyniki oraz moje zaangażowanie w tworzenie od podstaw reprezentacji BMX były również brane pod uwagę. Myślę, że z nowymi władzami PZKol będzie mi się dobrze układać współpraca - powiedział Andrzej Kramarczyk.

  Warto dodać, że prowadzenie kadry narodowej w trialu rowerowym powierzono Tomaszowi Kramarczykowi. Zarówno Andrzej Kramarczyk jak i jego syn Tomek Kramarczyk mogą się pochwalić doskonałymi recenzjami z Międzynarodowej Unii Kolarskiej jak i z Ministerstwa Sportu