Partner strategiczny

Aquila lubi podium

Zawodnicy Klubu Sportowego Aquila Wadowice przywieźli z Mistrzostw Polski BMX Racing mistrzowskie medale zawodniczek oraz klubowe wicemistrzostwo kraju.

  

  W ciągu dwóch weekendowych dni o mistrzowskie tytuły walczyli w Nowej Soli kobiety i mężczyźni (kategoria elita) oraz w kategorii junior i juniorka - to w sobotę, 3 lipca br. oraz w niedzielę kategoriach żaków, młodzików, juniorów młodszych i masters kobiet i mężczyzn na torze w Dzierżoniowie.


  Na torze w Nowej Soli Marika Kudra wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii elita kobiet, a w kategorii elita mężczyzn Wojciech Gnojek zdobył tytuł II Wicemistrza Polski. Natomiast Patryk Lis zajął czwarte miejsce w kategorii juniorów.

  Z kolei na torze w Dzierżoniowie bardzo dobrze spisała się Hanna Strzebońska zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w kategorii młodziczek, Natomiast w kategorii juniorów młodszych Krzysztof Urbańczyk zajął czwarte miejsce, a Adam Randak miejsce piąte.

   

  W klasyfikacji drużynowej Klub Sportowy Aquila Wadowice zdobył tytuł Wicemistrza Polski, do mistrzowskiego tytułu zabrakło zawodnikom wadowickiej Aquili jednego punktu!

    

Zobacz relację z Mistrzostw Polski BMX na portalu powiatlive.pl TUTAJ