Partner strategiczny

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu

  Widowiskowe zawody w trialu rowerowym po latach wróciły do Stryszowa. Impreza, zorganizowana na wysokim poziomie, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów.

  

  Niedzielne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu, tak jak przed laty, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w Stryszowie. Zmagania zawodników obserwowało blisko pięć tysięcy widzów, którzy tłumnie całymi rodzinami przybyli w niedzielę 17 czerwca br. na obiekt sportowy LKS Chełm w Stryszowie.

  Zawody przeprowadzono na wysokim poziomie, zarówno organizacyjnym, jak i sportowym. A przy tym jest to sport bardzo widowiskowy, co szczególnie cenią sobie widzowie. Szefem zawodów był Tomasz Kramarczyk.

   

Zobacz fotogalerię: Mistrzostwa Polski w Trialu

   

  W kategorii seniorów tytuł Mistrza Polski wywalczył Jarosław Byrski z Myślenic. Miejsce drugie zajął Michał Nowak, a na miejscu trzecim uplasował się Łukasz Kowal (niezrzeszony).

  W kategorii rowerów 20-calowych tytuł Mistrza Polski zdobył Karol Serwin, miejsce drugie zajął Dawid Wacławczyk, a miejsce trzecie wywalczył Wojciech Pałasz (KS Aquila).

  W kategorii Open trialowe zawody w Stryszowie wygrał Jan Kocis ze Słowacji.

   

 Relacja video z zawodów na portalu: powiatlive.pl