Partner strategiczny

Prezes klubu AQUILA, Andrzej Kramarczyk, na II Europejskiej Konferencji Sportu i Turystyki.

Prezes klubu AQUILA, Andrzej Kramarczyk, na II Europejskiej Konferencji Sportu i Turystyki: Wpływ Inicjatyw Rządowych na Rozwój Młodzieży w Sporcie

Prezes klubu AQUILA, Andrzej Kramarczyk, miał zaszczyt uczestniczyć w II Europejskiej Konferencji Sportu i Turystyki, gdzie wziął udział w głównym panelu, który transmitowany był na żywo przez telewizję Polsat. W gronie wybitnych sportowców i działaczy, Andrzej Kramarczyk brał udział w dyskusji dotyczącej kluczowego pytania: "Jakie inicjatywy i programy rządowe oraz samorządowe mogą korzystnie wpływać na rozwój młodzieży w dziedzinie sportu?"

To zaproszenie było jak najbardziej zasłużone, biorąc pod uwagę imponujący dorobek Andrzeja Kramarczyka. W rankingu trenerów z okazji 100-lecia Polskiego Związku Kolarskiego (PZKol) zajął on pierwsze miejsce. To prestiżowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie jego wyjątkowych kompetencji i nieocenionego wkładu w rozwój polskiego sportu.

Należy również podkreślić, że podopieczni Andrzeja Kramarczyka osiągnęli niezwykłe sukcesy, zdobywając łącznie aż 42 medale na Mistrzostwach Świata i Europy. To wyjątkowe osiągnięcie świadczy nie tylko o umiejętnościach samego trenera, ale także o znaczącym wpływie jego pracy na rozwijające się talenty młodych sportowców.

W trakcie II Europejskiej Konferencji Sportu i Turystyki, Andrzej Kramarczyk miał okazję podzielić się swoimi bogatymi doświadczeniami i wiedzą, która może pomóc w dalszym doskonaleniu programów i inicjatyw wspierających rozwój młodzieży w sporcie. 


Autor tekstu: 
Rzecznik Prasowy KS AQUILA Redaktor B. Szpila