Partner strategiczny

Aktualności

Amerykańscy zawodnicy Aquili Wadowice

Wadowicki Klub Sportowy Aquila Wadowice poszerzył swe szeregi o zawodników z USA, którzy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w BMX.
BMX European Cup Praha Repy

Bardzo dobrze na olimpijskim torze Praga Repy spisał się Szymon Biadacz, podczas
Udane Zawody BMX w Veszprém

W majowy weekend (13,14.05) w Veszprém na Węgrzech zostały przeprowadzone zawody kolarskie BMX krajów Grupy Wyszechradzkiej. Zawody miały formułę otwartą i mogli w nich wziąć udział zawodnicy z innych krajów.
Trialowe Mistrzostwa w Andrychowie

Dla miłośników trialowych wyczynów była to nie lada gratka. W Andrychowie przeprowadzono Kolarskie Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym oraz Międzynarodowy Puchar Polski w tej konkurencji.
Podsumowali kolarski sezon

W Chochołowskich Termach odbyło się małopolskie podsumowanie ubiegłorocznego sezonu kolarskiego. Klub Lotto Aquila Wadowice zwyciężył w kategorii trialu rowerowego oraz w wyścigach
Andrzej Kramarczyk trenerem kadry BMX

Prezes wadowickiego Klubu Lotto Aquila Andrzej Kramarczyk ponownie został trenerem kadry narodowej i olimpijskiej BMX. Spośród kilku kandydatów z Polski i zza granicy jego oferta jak i dotychczasowa praca została najlepiej oceniona przez nowe władze Polskiego Związku
Sportowi stypendyści z Gminy Stryszów

Podobnie jak w zeszłym roku, Wójt Gminy Stryszów postanowił uhonorować i wesprzeć czworo wybitnie uzdolnionych młodych zawodników, którzy  odnoszą znaczące sukcesy sportowe na forum ogólnopolskim i
Mistrzostwa Polski w trialu - 30 kwietnia

Zapraszamy do startu! Tegoroczne mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w Andrychowie pod patroinatem burmistrza Andrychowa Tomasza
Aquila na testach w Warszawie

Zawodnicy Klubu Sportowego Lotto Aquila zostali włączeni do Ogólnopolskiej Akcji „Identyfikacja Talentów”, prowadzonej prze z Ministerstwo Sportu oraz
BMX na Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada 2016 roku na min torze BMX w Stryszowie rozegrano zawody BMX w jeździe na czas dla uczczenia Święta
Nagroda burmistrza Wadowic

9 listopada 2016 roku w Wadowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród wybitnym sportowcom z gminy Wadowice za sezon
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Małopolski BMX

Na mini torze BMX w Stryszowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski z cyklu "I Ty zostań Olimpijczykiem", zorganizowane przez Klub Sportowy Lotto Aquila Wadowice, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa
Wywalczyli Mistrzostwo Polski!

Zawodnicy Klubu Lotto Aquila Wadowice wywalczyli w sobotę Mistrzostwo Polski w wyścigach BMX ze startu
Trofea Aquili na torach BMX

Tegoroczne starty swoich podopiecznych w wyścigach BMX wadowicki Klub Sportowy Lotto Aquila może zaliczyć do udanych. Zawodnicy brali udział w zawodach krajowych i zagranicznych odnosząc sukcesy na torach
Aquila na Inter Cap w Hranicach

Zawodnicy wadowickiej Aquili świetnie spisali się podczas Międzynarodowych Zawodów Inter Cap na torze BMX w czeskich