Partner strategiczny

Aktualności

Orły z Wadowic Mistrzami Polski!

Na torze BMX w Jaśle zawodnicy wadowickiej Aquili zdobyli tytuły Mistrzów Polski w jeździe na
Aquila w Lidze Europy

Marika Kudra sprawiła miłą niespodziankę podczas pierwszej rundy Ligi Europy w wyścigach BMX. Młoda zawodniczka Lotto Aquili Wadowice sześć razy stanęła na podium w
Trialowy Mistrz szefem Rady Sportu

Trener kadry narodowej w trialu rowerowym oraz wielokrotny Mistrz Polski w tej dyscyplinie Tomasz Kramarczyk został wybrany nowym przewodniczącym Rady Sportu, działającej przy wadowickim
Team Aquila na Tour de Pologne

Trialowcy z Klubu Lotto Aquila Wadowice uświetnili swoimi pokazami w Wadowicach lotną premię kolarskiego wyścigu Tour de
Aquila w Ogrodach Premiera

Pokazy trialu rowerowego w wykonaniu zawodników Lotto Aquili Wadowice uświetniły Dzień Dziecka w Kancelarii
Inauguracja Pucharu Świata w trialu

Wadowicki Klub Aquila oraz Kramarczyk Team byli organizatorami najbardziej widowiskowej imprezy kolarskiej - pierwszej rundy Pucharu Świata w Trialu Rowerowym.Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
W walce o olimpijskie  nominacje

W walce o olimpijskie nominacje

Zwodnicy klubu sportowego Lotto Aquila Wadowice ścigali się na czeskich torach BMX o punkty do olimpijskiej
Lotto AQUILA Mistrzem Polski!

Wadowicki Klub Lotto Aquila wywalczył w Katowicach Klubowe Mistrzostwo Polski w Trialu Rowerowym.
Zawodnicy AQUILII coraz szybsi!

Nasi zawodnicy uprawiający konkurencję BMX coraz
Mistrzostwa Poslki - szczegóły

Już za kilka dni - 14 maja, najlepsi trialowcy będą zmagać się o tytuły
Lotto AQUILA w Lidze BMX

W ostatni weekend zawodnicy klubu Lotto Aquila Wadowice rywalizowali z powodzeniem na torze BMX w Brnie podczas III oraz IV rundy Ligi
Dobry start Aquili w Brnie

Bardzo doby występ zawodników Lotto Aquila Małopolska na Międzynarodowych Zawodach BMX o Puchar Czech. Zawody zgromadziły rekordową
AQUILA LOTTO  w PORANKU Z TELEWIZJĄ KATOWICE

AQUILA LOTTO w PORANKU Z TELEWIZJĄ KATOWICE

Trial, wyścigi BMX i zbliżające się mistrzostwa Polski były głównym tematem PORANKU Z TELEWIZJĄ
Maj tuż, tuż, zatem odliczamy dni do najważniejszych imprez!

W maju dwie najważniesze imprezy trialowe w Polsce:Mistrzostwa Polski 2016 - 14 V - Silesia City Katowice - Plac SłonecznyInauguracja Pucharu Świata 2016 - 21,21 V - Galeria Krakowska - Plac Jana Nowaka JeziorańskiegoW imieniu organizatorów zapraszamy także do Świdnika, gdzie 8 maja I runda Pucharu