Partner strategiczny

Sukcesy i Emocje: 4 edycja Pucharu Polski i Mistrzostwa Polski w Pumptracku za nami!

W dniu 24 września 2023 roku na malowniczym torze Pumptrack w Polance Wielkiej odbyła się czwarta edycja Pucharu Polski w tej dynamicznej dyscyplinie kolarskiej. Organizatorami tego ekscytującego wydarzenia byli Klub Sportowy AQUILA Wadowice we współpracy z Urzędem Gminy Polanka Wielka.

Zawody zgromadziły zarówno doświadczonych zawodników z licencjami kolarskimi, jak i pasjonatów, którzy podjęli wyzwanie bez licencji. Atmosfera była niesamowita, a emocje sięgały zenitu.

Podczas ceremonii dekoracji zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali zasłużone puchary, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Wyniki pokazały, że to były zawody pełne zaangażowania i walki na każdym etapie rywalizacji.

 

Sukcesy Klubu Sportowego AQUILA Wadowice:

 

- Kat Elita: 1. miejsce Wojciech Gnojek

- Junior Młodszy: 1. miejsce Brajan Nowak, 3. miejsce Jurczak Wojciech

- Juniorka: 2. miejsce Maja Bednarz

- Juniorka Młodsza: 3. miejsce Hanna Strzebońska

- Masters: 2. miejsce Mateusz Strzeboński

- Młodziczka: 3. miejsce Inga Byrska

- U10 K: 1. miejsce Faustyna Łypik

- U10 M: 2. miejsce Igor Nikliborc, 4. miejsce Emil Łypik

- U23 M: 1. miejsce Patryk Lis, 2. miejsce Adrian Pietrusa

- Żak: 1. miejsce Bełch Maksymilian, 2. miejsce Bartłomiej Bednarz


Warto dodać, że na Mistrzostwach Polski Pumptrack, które odbyły się dzień wcześniej, tj. 23 września w Parzęczewie, Mistrzem Polski w kategorii Junior Młodszy został Brajan Nowak. To kolejny wspaniały sukces KS AQUILA Wadowice, który potwierdza wysoki poziom tej drużyny.

 

Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w Pumptracku były wyjątkowym świętem kolarstwa, pełnym pasji i sportowej rywalizacji. To wydarzenie na pewno pozostawi długotrwałe wspomnienia i zachęci kolejnych miłośników kolarstwa do wzięcia udziału w przyszłych edycjach.Sponsorem Głównym  Pucharu Polski w Polance Wielkiej była PGEPartnerem Imprezy było LOTTO.