Partner strategiczny

Superstar O’Lone

Dzięki występowi Katarzyny Sobczak O'Lone z klubu Lotto Aquila Wadowice, polska flaga powiewała wśród  flag z blisko 50 krajów na Mistrzostwach Międzystanowych USA.Doskonale spisała się na Mistrzostwach Międzystanowych USA w wyścigach BMX gwiazda klubu Lotto Aquila Wadowice Katarzyna Sobczak O'Lone oraz jej syn Sebastian Bettinger.

 

Po Mistrzostwach Świata Katarzyna Sobczak O'Lone, reprezentując klub Lotto Aquila Wadowice  startowała w Mistrzostwach Międzystanowych i wygrała te zawody!

 

 

Na zdjęciu:

- na dole: Katarzyna Sobczak O'Lone wraz z jej serwisantem Rafałem Polichnowskim.

- w tle od góry: trzytysięczna reprezentacja USA.

 

W 2001 roku na Mistrzostwach Świata BMX w Stanach Zjednoczonych startowała reprezentacja Polski, oparta na zawodnikach Klubu Lotto Aquila i odniosła tam sukces.

Wówczas Rafał Kumorowski został Mistrzem Świata, polska drużyna zdobyła srebrny medal - Wicemistrzostwo Świata na rowerach małych, a na rowerach górskich drużyna zdobyła brązowy medal.

 

Ekipa Polska na Mistrzostwa Świata w USA w 2001 roku

Od lewej z góry: Tomasz Kramarczyk, lekarz Robert Weisberger, Paweł Reczek, Tomasz Woźniak, Anna Kramarczyk, Katarzyna Kramarczyk.

Dolny rząd od lewej: Trener i menager Andrzej Kramarczyk z trofeum za III miejsce drużyny MTB, Mistrz Świata Rafał Kumorowski oraz Marek Skolarus z trofeum za III miejsce drużyny w 20’