Partner strategiczny

Zaproszenie do KS AQUILA Wadowice: kolarstwo i sporty motocyklowe dla pasjonatów

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania kolarstwa oraz sportów motocyklowych w jednym z najlepszych klubów w Polsce i na świecie - KS AQUILA Wadowice.

Niezależnie od tego, czy posiadasz już licencję PZKol, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tymi dyscyplinami, jesteśmy w stanie pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów.

Jeśli nie posiadasz jeszcze licencji PZKol, możemy Ci pomóc w jej wyrobieniu. Natomiast jeśli już ją posiadasz, ale nie jesteś stowarzyszonym zawodnikiem, proponujemy Ci przystąpienie do KS AQUILA Wadowice. Dla pełnoprawnych członków klubu ponosimy koszty związane ze zgłoszeniem do zawodów PZKol.

Jako członek naszego klubu, będziesz miał dostęp do doradztwa i konsultacji wybitnych trenerów. Będziesz mógł również korzystać z najlepszych warunków do treningów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

W klubie AQUILA Wadowice preferowane są następujące konkurencje kolarskie: wyścigi BMX, Pumptrack, Downhill oraz Trial rowerowy. Jeśli interesują Cię sporty motocyklowe, zapewniamy Ci, że znajdziesz u nas wszystkie konkurencje, w tym trial oraz enduro.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o klubie KS AQUILA Wadowice oraz o tym, jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojej pasji, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 797 754 226. Czekamy na Ciebie!